Ruhsal dehşet oyunu Luto duyuruldu

Mayıs 31, 2021 0


Yayıncı Lanzadera ve geliştirici Broken Bird Games tarafından birinci şahıs ruhsal endişe oyunu Luto duyuruldu. Oyun PlayStation konsolları ve PC platformu için çıkış yapacak. Lakin hangi PS konsoluna dayanak sağlayacağı konusunda şimdi bir bilgi bulunmuyor.

Yeni bir endişe oyunu daha geliyor

Son devirlerde dehşet oyunlarına istek artmasına rağmen yeni oyunlar da çıkış yapmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda duyurulan yeni soluklu üretimlerden biri de Luto oldu.

Oyun için resmi açıklama ise şu biçimde: ”Zihniniz bir hapishane olabilir. En makus anılarınızla dolu bu hapishane yahut kaçışı imkansız vazife üzere görünen bir labirent üzere görünebilir. Luto, en karanlık ortamlarda depresyon ve tasa üzere temaları yansıtmaya çalışan anlatıma dayalı bir maceradır.”

Luto’nun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Şu anda oyun için tanıtım fragmanı ve kısa bir açıklama metninden öteki bilgi bulunmuyor. İlerleyen devirlerde daha fazla bilginin resmi elden oyunculara sunulması öngörülüyor.

Resident Evil Village yapımcısından ayrılık haberi

Bir yandan Luto üzere kaygı oyunu serileri geliştirilmeye devam edilirken bir yandan da bu alana kök salmış Resident Evil Village yapımcısından berbat bir haber geldi. Üretimci Peter Fabiano, uzun yıllardır tanınan oyunların üretimlerinde yer alan Capcom şirketinden ayrıldığını duyurdu.

Fabiano, Capcom’dan ayrılarak Destiny oyunlarından tanıdığımız Bungie ismindeki ABD merkezli bir oyun şirketine katıldı. Yeni iş yerinde görüntü oyun kesimine istikamet vermeye devam edeceğini belirtti.

Son olarak Fabiano ayrılık haberini hayranları için şu formda açıkladı: “Bunu en uygun halde yazmaya çalıştım. Bu yüzden kolay tutmaya karar verdim. Capcom‘daki herkese son 13 yılda sizinle birlikte büyümeme müsaade verdiğiniz için teşekkür ederim. Müteşekkirim ve bu tecrübesi sonsuza dek yaşatacağım.”

Tags: İçi̇n, oyun Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts