Samsung Galaxy M22 performans testinde!

Mayıs 26, 2021 0

Samsung, giriş düzeyinden orta-üst seviyeye, amiral gemisine varana kadar her segmente hitap eden akıllı telefonlar üretiyor. Bunlar ortasında öne çıkan Galaxy M serisinin en yeni üyesi Galaxy M21 geçtiğimiz sene tanıtıldı. Fiyatına nazaran makul özellikerle karşımıza çıkan M21’in halefi olacak Samsung Galaxy M22 bugün performans testlerinde görüldü.

Depolama özellikleri ve işletim sistemi üzere ayrıntıları ortaya çıkan Galaxy M22’nin işlemci performansı da belirli oldu.

Samsung Galaxy M22 özellikleri açığa çıktı

Geekbench, bize yaklaşan Galaxy M22 hakkında birinci bilgileri veriyor. Aygıt, SM-M225FV model numarasını taşıyor. Tek çekirdekli kısımda 374 puan ve çok çekirdekli testte bin 361 puan aldı.

Gücünü MediaTek’in Helio G80 işlemcisinden alan Samsung Galaxy M22, giriş düzeyine konumlandırılıyor. İşlemci, 12nm üretim mimarisi ve Mali-G52 MC2 dahili grafik süreç ünitesiyle karşımıza çıkıyor. Telefon 4GB RAM kullanıyor ve farklı bir RAM seçeneği sunmuyor.

13 Megapiksel özçekim kamerasına sahip olan telefon, art tarafta ise 48 Megapiksel, çözünürlüğündeki kamerayla geliyor. Batarya konusunda Galaxy M22, 6000 mAh kapasiteli bir pile sahip.

Mavi, siyah ve beyaz formunda üç farklı renk seçeneği ile gelmesi beklenen telefonun uygun fiyatıyla ön plana çıkması bekleniyor. Her ne kadar telefonun kısa mühlet içinde tanıtılacağı düşülse de, ne yazık ki şimdi mutlaklaşmış bir tarih bulunmuyor.

Tags: Galaxy M, telefon Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts