Samsung Galaxy M22’nin özellikleri muhakkak oldu

Mayıs 24, 2021 0

Pazar hissesinin büyük kısmını fiyat performans odaklı telefonlardan elde den Samsung, eser ailesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz hafta Galaxy F52 modelini tanıtan şirket, artık de uygun fiyatlı Galaxy A22 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gelen sızıntılara nazaran şirketin Şubat ayında çıkardığı A32 ile birebir özelliklere sahip olan telefon, bu modelin tekrar piyasaya sürülmüş hali olacak. Teknik ayrıntıları da sızan aygıtın kimi özellikleri belirli oldu.

Mart 2020’de Türkiye pazarına giriş yapan Tecno Mobile, yerli üretim için sona yaklaştı. Şirket, birinci yerli aygıtı yakında tanıtacak.

Samsung Galaxy M22 özellikleri

Gücünü MediaTek’in Helio G80 işlemcisinden alan Samsung Galaxy M22, özellikleriyle giriş düzeyine konumlandırılıyor. Daha evvel Galaxy A32 modelinde karşımıza çıkan bu işlemci, 12nm üretim mimarisi ve Mali-G52 MC2 dahili grafik süreç ünitesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bugünlerde standart haline gelen 4GB RAM kullanan telefon, ne yazık ki kullanıcılara farklı bir RAM seçeneği sunmuyor.

Kamera tarafında da 13 Megapiksel özçekim kamerasına sahip olan telefon, art tarafta ise 48 Megapiksel, çözünürlüğündeki kamerayla geliyor. Batarya konusunda da A32 ile emsal özelliklere sahip olacak olan Galaxy M22, 6000 mAh kapasiteli devasa bir pile sahip.

Mavi, siyah ve beyaz formunda üç farklı renk seçeneği ile gelmesi beklenen telefonun uygun fiyatıyla ön plana çıkması bekleniyor. Her ne kadar telefonun kısa müddet içinde tanıtılacağı düşülse de, ne yazık ki şimdi mutlaklaşmış bir tarih bulunmuyor.

Tags: Galaxy Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts