Samsung Galaxy M52 5G’nin kamera ayrıntıları sızdırıldı!

Haziran 29, 2021 0

Samsung Galaxy M52 5G ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıktı. Yakın vakitte kullanıcıların karşısına çıkacak akıllı telefon için geri sayım başladı. Orta düzeye konumlandırılan aygıtın ön ve art kamera özellikleri sızdırıldı.

Dörtlü art kamera kurulumuna sahip olacak akıllı telefon, Galaxy A52 modeli ile birebir özellikleri bünyesinde barındıracak. Bununla birlikte şayet sızıntı doğruysa, iki aygıtın ön kameraları da birbirinin birebiri olacak.

Samsung Galaxy M52 5G, beş adet kameraya sahip olacak

Üzerindeki bütün kameraları sızdırılan akıllı telefon, art tarafta 64 Megapiksel lens ile piyasaya çıkacak. Bununla birlikte ana kamerayı, 12 Megapiksel bedelinde ultra geniş açı ve iki adet 5 Megapiksel makro ve derinlik sensörü takip edecek. Galaxy A52 ile tıpkı heyetime sahip aygıtın yeteneklerinin de benzeri olması bekleniyor. Akıllı telefonun HDR ve panorama dayanakları ile piyasaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ayrıyeten aygıt görüntü kısmında da benzeri yeteneklere sahip olabilir. Galaxy A52 modeli 4K 30 FPS ve 1080p 60FPS çekim kalitesine sahip. Bu özelliklerin Galaxy M52 modelinde de olacağı tez ediliyor. Ön kamerası da sızdırılan akıllı telefon, bizleri 32 Megapiksel lens ile karşılayacak.

Samsung Galaxy M52 5G teknik özellikleri

Orta düzey akıllı telefon rekabetine dahil olacak akıllı telefon, geri planda kalmak istemiyor. Bilhassa Çinli rakiplerinin orta düzeyde kurduğu hakimiyet Samsung tarafında da dikkatle takip ediliyor. Firma bu nedenle fiyat performans konusunda ince eleyip sık dokuyor.

Geçtiğimiz günlerde Geekbench platformunda görüntülenen akıllı telefonun kullanacağı işlemci belirli oldu. Samsung Galaxy M52 5G modeli Snapdragon 778G işlemcisinden gücünü alacak. Snapdragon 750G‘ye göre daha performanslı yapısı ile dikkat çeken işlemci, Samsung‘u rekabette öne geçirebilir.

6 GB RAM kapasitesine sahip olacak akıllı telefon kullanıcılarına 128 GB‘lık dahili depolama alanı sağlayacak. Ayrıyeten dedikodulara nazaran akıllı telefon 4500 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Galaxy M serisinde yüksek batarya kapasitelerini kullanıcıları ile buluşturan Samsung, görünüşe nazaran değişikliğe gidecek. Bakalım firma, yeni akıllı telefonu ile fiyat performans açısından öne çıkmayı başarabilecek mi? Bekleyip göreceğiz…

Tags: akıllı telefon, İle, Kamera, Olacak, Özelli̇kle Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts