Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Watch 4’ü Birinci Defa Gösterdi

Temmuz 14, 2021 0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir müddettir 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği “Galaxy Unpacked” aktifliği ile gündemde. Bugüne kadar yaşanan sızıntılar, şirketin bu aktiflik kapsamında neler tanıtacağını gözler önüne sermişti. Bu eserler ortasında en dikkat çekenler ile Galaxy Z Fold 3 isimli katlanabilir ekranlı telefon ile Galaxy Watch 4‘tü. Artık, bu iki eserle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Samsung, yaşanan sızıntılara daha fazla dayanamamış olacak ki resmi YouTube kanalından paylaştığı bir görüntü ile Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Watch 4’ü gösterdi. Bu gösterim elbette açık açık yapılmadı lakin şirket çalışanı bir kişinin elinde kullandığı telefon ile kolundaki akıllı saat, dikkatli gözlerin bu eserleri teşhis etmesini sağladı.

İşte Samsung’un yayınladığı görüntüden bir ekran imajı

Samsung’un paylaştığı görüntüde yer alan manzaralar, bugüne kadar yaşanan sızıntıların da genel manada yanlışsız olduğunu gösteriyor. Çünkü hem Galaxy Z Fold 3 hem de Galaxy Watch 4, daha evvel ortaya çıkan dizaynlara ziyadesiyle benziyor. Lakin şirket, bilhassa de Galaxy Z Fold 3’ü bir kılıfla kullandırtarak, telefonu hala gizemli tutmaya çalışıyor üzere görünüyor.

Bu ortada, Samsung’un yayınladığı görüntüde yer alan yeni eserler, sadece Galaxy Z Fold 3 ile Galaxy Watch 4’ten ibaret değil. Telefon ile akıllı saati gösteren Samsung çalışanı, öteki bir sahnede elinde bir S Pen tutuyor. Ayrıyeten bu kalem, Galaxy Z Fold 3 ile de kullanılıyor. Bu da daha evvel ortaya çıktığı üzere, Galaxy Z Fold 3’ün akıllı kalem takviyesi ile geleceğini düşündürüyor. 11 Ağustos’ta düzenlenecek aktiflik, tüm bu bilinmezleri gidermiş olacak.

Samsung’un yayınladığı görüntü

Tags: Galaxy, Galaxy Z Fold 3, samsung, video Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts