Samsung saklı silahını TV reklamında gösterdi! Heyecan verici teknoloji

Mayıs 31, 2021 0

Geçen hafta sonu, Samsung’un ekosistem odaklı tasarladığı en yeni televizyon reklamlarını görmüştük. Artık ise bir reklam, Samsung Galaxy S21 Ultra 5G’nin, Apple iPhone 12 Pro Max‘ten ne kadar daha güzel fotoğraf çektiğini ortaya koydu. Samsung’un birinci sınıf cep telefonu, 100x Space Zoom özelliği ile donatılmıştı.

İkinci reklam, tıpkı iki telefon tarafından çekilmiş bir fotoğrafı karşılaştırıyor. Samsung, Galaxy S21 Ultra 5G’nin manzarasında çekilen fotoğrafın daha fazla ayrıntı içerdiğini söylüyor.

Cuma günü, Samsung, “Galaxy ile Hayat Açılıyor” başlıklı yeni bir televizyon reklamı yayınladı. Reklam görüntüsü 53 saniye sürüyor. Görüntüde daima Android takviyeli Galaxy cihazlarlarıyla ilgili yorumlar var. Ayrıyeten “Hayat Galaxy ile açılıyor” sloganının Samsung’un Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G üzere katlanabilir aygıtlarıyla da alakası olabilir. Her iki modelin de yeni sürümlerinin muhtemelen bu yıl üçüncü çeyrekte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Reklamın sonuna hakikat, öne bakan delikli kameranın eksik görünmesi dışında Galaxy Z Fold 2’ye benzeyen bir aygıt görüyoruz.

Samsung kapalı silahını ortaya çıkarmış olabilir

Samsung’un Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 3’e süratli bir bakış atması mümkün mü? Şubat ayında emniyetli Ice Universe, Galaxy Z Fold 3’ün bir panel altı kamera (UPC) içermesinin çok olası olduğunu söylemişti. Telefon, 5nm Snapdragon 888 yonga setinden güç alabilir ve 7.55 inç tablet boyutunda bir ekrana dönüşmek üzere açılan 6.21 inç harici bir ekranla donatılabilir.

Galaxy Z Fold 3‘ün 256 GB depolama alanına sahip olacağı ve One UI 3.5 ile birlikte evvelce yüklenmiş Android 11’e sahip olacağı bildiriliyor. Ek olarak, Galaxy Z Fold 3 askeri sınıf gereç, karbon yahut titanyum kullanılarak üretilecek. Bu gereçler alüminyumdan daha hafif fakat daha güçlü ve daha kıymetli.

Tags: Galaxy, Galaxy Z Fold, reklam, samsung Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts