Samsung yeni reklamında Apple ile dalga geçti

Mayıs 26, 2021 0


Samsung rakip akıllı telefon markaları ile kışkırtıcı bir halde uğraş etmeyi seviyor. Daha evvel de emsal teşebbüslerde bulunan şirket, artık iki yeni reklam yayınlayarak Apple‘ı karşısına aldı.

Samsung Galaxy S21 Ultra modelini ön plana çıkarmak isteyen şirket, gözüne Apple’ın iPhone 12 Pro Max modelini kestirdi. Yayınlanan reklam sinemalarında iki aygıtın kamera özellikleri birbirleriyle karşılaştırıldı.

Samsung, Apple’a savaş açtı!

Birinci reklam sinemasında Space Zoom özelliğini vurgulayan Samsung, üst tarafta Galaxy S21 Ultra 5G, alt taraftaysa iPhone 12 Pro Max’i gösteriyor. Her iki telefon da aya doğrultulurken; Samsung’un telefonunun daha uzak noktalara ulaşabildiği gözler önüne seriliyor. Şirket burada iPhone’un 12x zoom yapma özelliğine karşı kendi 100x dijital zoom tecrübesini ortaya koyuyor.

İkinci reklam sinemasında ise Samsung yeniden tıpkı telefonları bu sefer farklı kriterleri ile karşılaştırıyor. Cheddar peynirli bir sandviç fotoğrafını iki aygıtta başka farklı gösteren şirket, iPhone’un 12 Megapiksel kamerasına göre S21 Ultra’nın 108 Megapiksel ana kamerasıyla ortadaki kalite farkını sergiliyor.

Samsung’un dikkat çeken reklam sinemaları toplumsal medya gündemine oturdu. Apple’dan buna bir yanıt gelip gelmeyeceği ise şimdi bilinmiyor.

Tags: İki̇, reklam, samsung Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts