Sedat Peker’in ‘Meme’ Kripto Parası Piyasaya Sürüldü

Mayıs 27, 2021 0

YouTube kanalında yayınladığı görüntülerde ortaya attığı argümanlar ile son haftalarda Türkiye’nin en kıymetli gündem hususlarından biri haline gelen ve organize hata örgütü önderi olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, artık de bir göğüs kripto paraya ilham oldu.

Sedat Peker Token isimli, “SEDATPEKER” kısa ismi üzerinden süreç gören kripto para ünitesi, dün gece prestiji piyasaya sürüldü ve tıpkı Dogecoin ya da Shiba Inu üzere “göğüs token” kategorisinden süreç görmeye başladı.

Sedat Peker Token’in pazar büyüklüğü 364 bin dolar düzeyine ulaşırken; likiditesi de 9,5 bin dolar düzeyine yaklaştı. İşin komik yanı, Sedat Peker Token’den sonra bir de Reis Sedat Peker Coin piyasaya sürüldü.

Para üzere tüm dünyanın ehemmiyeti konusunda hemfikir olduğu bir bahis kelam konusu olduğunda insanların bir adım geri durması beklense de Elon Musk‘ın DOGE paylaşımlarıyla göğüs kripto para ünitesini en fazla süreç gerçekleştirilen kripto para ünitelerinden biri haline getirmesi, göğüs tokenlere olan ilgiyi artırmıştı.

Bu içerik, rastgele bir biçimde yatırım tavsiyesi değildir.

Tags: para, Sedat Peker, Token Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts