Ses Niteliği ile Kulaklarınıza Bayram Yaşatacak 'Kulak İçi Reyin Kulaklığı' Nasihatleri

Ses Niteliği ile Kulaklarınıza Bayram Yaşatacak ‘Kulak İçi Reyin Kulaklığı’ Nasihatleri

Aralık 2, 2021 0

Kullanım biçiminize göre iyi bir çift kulaklık bulmak, mevcut tüm değişik modeller sayesinde oldukça güç olabilir. Ancak aramanızı kulak içi oyuncu kulaklığı kategorisine kadar küçülttüyseniz işler azıcık da olsa kolaylaşabilir. Kulak içi kulaklıklar, kulak üstü modellere göre kolayca taşınması ve hafifliği gibi bir hayli kolaylık sunuyor. Uzun zaman kullanımda kafanızı rahatsız etmeyecek kulak içi kulaklıklar, uzun reyin seansları için oldukça uygun. Ayrıca kulak içi kulaklıklar mobil makineler ve konsollarda reyin oynarken de, oyuncuyu rahat ettirebilirler. 

Her ne kadar avantajları da olsa da, kulak içi kulaklıklar, daha büyük sürücülere sahip kulak üstü kulaklıklar kadar iyi bir ses performansı sağlayamayabiliyorlar. Her ne kadar kulak üstü kulaklıklar vurdumduymazlıklarından dolayı taşınabilir olmasalar da, oldukça yüksek bir ses niteliğine sahipler. Yeniden de çok güzergahlılık, satın alınabilirlik, taşınabilirlik ve rahatlık sizin için nitelikli ses kadar ehemmiyetliyse, kulak içi kulaklıkları seçim edebilirsiniz. Biz de sizler için oldukça güç olan bu kararı verirken, hangi kulak içi oyuncu kulaklığını seçeceğiniz mevzusunda size destekçi olmak için en iyi kulak içi oyuncu kulaklıklarını listeledik.

Kulak içi reyin kulaklığı önerilerimiz:

Bose QuietComfort 20 Razer Hammerhead Razer Hammerhead Duo HyperX Cloud Earbuds 1MORE Triple Driver Sennheiser IE 80 Sony MDRXB50 Shure SE215

Oldukça pahalı ama rakipsiz: Bose QuietComfort 20

Bose QuietComfort 20

Batarya Ömrü: 16 saat İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Var Ağırlık: 44 gram Geçimlilik: Android, PS4, Xbox, Switch, PC Mikrofon: Var

Oldukça galibiyetli bir hengame yasaklayıcısı bulunan Bose QuietComfort 20, tek bir tuşla, dört hengame önleyici mikrofonundan ikisi ile etrafınızdaki seslerin kulağınıza geçmesine izin veriyor. QuietComfort 20, kulaklıkların kulağınıza bütün oturması için kulaklarınıza sıkıştırmanız gerekmeyen yumuşak StayHear + uçları ile beraber geliyor.

Reyin oynamak ya da işe gidip gelmek için iyi bir çift hengame önleyici kulaklık istiyorsanız, Bose QuietComfort 20 seçebileceğiniz en iyi kulaklık olabilir. Kullanıcılar tarafından da oldukça hoşlanılan kulaklık, en iyi kulak içi oyuncu kulaklıklarından biri. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Airpods’tan dahi daha düşük gecikme süratine sahip Razer Hammerhead:

Razer Hammerhead

Batarya Ömrü: 4 saat şarj paketiyle beraber 12 saat İrtibat: Bluetooth 10 metreye kadar Hengame Yasaklama: Yok Ağırlık: 45 gram Geçimlilik: PC, Android, iPhone Mikrofon: Var

Razer Hammerhead True Wireless kulaklıkları, açılı uçları ve ince bir gövdesi ile Apple’ın AirPods tasarımını andırdırmasına karşın, ses niteliğinden ödün vermeden dah uygun maliyetli bir seçenek sunuyor. Rastgele bir hengame yasaklayıcısı bulunmamasına karşın, daha önceki moda bir yaklaşımla dış sesleri bloke etmenize izin veren iyi bir ses seviyesinde sağlam bas ile donakaltıcı derecede bir denge elde edebilirsiniz.

İster telefonla konuşun, ister Discord’da dostlarınızla reyin kritikleri yapın, Razer Hammerhead’in mikrofonu harika iş çıkarıyor. Razer Hammerhead True Wireless, 60 ms gecikmesiyle Apple AirPod’lardan daha süratli bir müddette sesi kulağınıza iletiyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Oyuna özel planlanan Razer Hammerhead Duo

Razer Hammerhead Duo

Batarya Ömrü: Kesin olarak belirli değil İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Yok Ağırlık: 17 gram Geçimlilik: Android, PC, PS4, Xbox Mikrofon: Var

Razer Hammerhead Duo, örgülü kablosuyla alüminyumdan yapılmış kulaklık kısımları ile oldukça nitelikli bir his sağlıyor. Balanslı bir ses tecrübeyi için çift sürücü kullanan kulaklık, derin basları orta ve yüksek frekanslardan ayırabiliyor. Kablo üzerinde mikrofon ve hakimiyetler için birer düğme kapsaması sayesinde, kulaklığa gelen sesin seviyesini kablosundan hakimiyet edebilirsiniz. Balanslı ses performansı, kullanımı kolay hakimiyetleri ve nitelikli yapısıyla Razer Hammerhead Duo, piyasadaki en iyi reyin kulaklarından biri. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Orta segment, rakiplerine göre uygun maliyetli: HyperX Cloud Earbuds

HyperX Cloud Earbuds

Batarya Ömrü: Kablolu İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Yok Ağırlık: 19 gram Geçimlilik: Nintendo Switch, PS4, Xbox One, Mobil sadece 3,5 mm Mikrofon: Var

Başlangıçta bir Nintendo Switch kulaklığı olarak kullanılmak üzere planlanan HyperX Cloud Earbuds, gezmemek üzerine planlanmış kırmızı bir kabloya sahip. Her ne kadar Nintendo oyuncuları için baş tacı olsa da, 3,5 mm jakı ile rastgele bir konsolda kullanılabilir. Kulaklığın mikrofonu online oyunlarda dostlarınızla görüşebilmeniz için iyi bir iş çıkarıyor, hatta sesli buluşmalarda da performansı oldukça etkileyici.

Listedeki öbür kulaklıklara kıyasla daha uygun maliyetli olan HyperX Cloud Earbuds, maliyetine göre epey sağlam bir bas performansı sağlıyor. Ancak aldığınız kulaklıkla yüksek baslar kapsayan müzikler dinlemek istiyorsanız HyperX Cloud Earbuds’ın basları, bu cins bir kullanımda beceriksiz kalıyor. Düzgün bir taşıma çantası ve birden fazla kulaklık ucu bulunan HyperX Cloud Earbuds, bütün bir maliyet performans mahsulü. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Kablolu üst segment kulaklık: 1MORE Triple Driver

1MORE Triple Driver

İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Var Ağırlık: 18 gram Geçimlilik: PC, PS4, Xbox, Android Mikrofon: Var

Etkileyici bir ses niteliği sunan ve oranla uygun maliyete satılan 1MORE Triple Driver, son derece şık bir kulaklık. Kulaklığa ismini veren üçlü sürücüler, verilen basların boğulmaması için yüksek ve pespaye uçlarda balanslı bir ses niteliği sağlıyor. Bu de kulaklığı hem reyin hem de müzik için harika bir seçenek haline getiriyor. 

Paketindeki bir hayli silikon uçla, kulağınıza geçim sağlayacak ve civar hengamesini yasaklayacak bir ebat bulabilirsiniz. Ancak listedeki pek çok kulaklıkta olduğu gibi 1MORE Triple Driver’da da hengame yasaklayıcı bulunmuyor. Alüminyum kulaklıkları ve örgü kablosuyla sağlam bir yapısı olan kulaklığın bir hayli değişik rengi bulunuyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Piyasanın en nitelikli reyin kulak içi reyin kulaklıklarından Sennheiser IE 80

Sennheiser IE 80

Batarya Ömrü: Kablolu İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Yok Ağırlık: 300 gram Geçimlilik: PC, PS4, Xbox, Android Mikrofon: Yok

Sennheiser, kulağınıza bütün oturan yapısıyla, Alman niteliğini kullanıcılarına gösteriyor. İki senelik garanti zamanıyla, piyasadaki en iyi kulaklık markalarından biri olan Sennheiser, IE 80 modeli ile listemize giriyor. Ses meraklıları için özel olarak planlanan kulaklık, vasati kulak içi kulaklıklardan azıcık daha ufak. Kulaklıkların silikonları, bugüne kadarki en dayanıklı ve sağlam gözetmeyi sağlıyor.

Listedeki öbür kulaklıklara göre maliyet mevzusunda azıcık premium olmasına karşın Sennheiser kulaklıkları, niteliği sayesinde ömür boyu kullanabilirsiniz. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Listenin en uygun maliyetli mahsullerinden: Sony MDRXB50

Sony MDRXB50

Batarya Ömrü: Kablolu İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Yok Ağırlık: 8 gram Geçimlilik: PC, PS4, Xbox, Android Mikrofon: Var

Enteresan bir model adıyla Sony MDRXB50, bütün bir maliyet performans mahsulü. Sony tarafından sunulan en ucuz kulaklıklardan biri olan Sony MDRXB50’nin hoşlanılmasının sebebi maliyetine göre sağladığı ses niteliği. Kendi maliyet aralığında öbür Sony kulaklıklardan daha fazla basa sahip olacak biçimde planlanan kulaklıklar, emellerini yerine aşırısıyla getiriyorlar. Kulağa oldukça rahat bir biçimde oturmaları ve entegre bir mikrofonla gelmeleri, kulaklığı çoğu oyuncu için seçim edilen bir alternatif haline getiriyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Hem kablolu hem kablosuz olabilen Shure SE215

Shure SE215

Batarya Ömrü: Kablolu İrtibat: 3,5 mm Hengame Yasaklama: Var Ağırlık: 439 gram Geçimlilik: PC, PS4, Xbox, Android Mikrofon: Var

Shure SE215 ses yalıtımlı kulaklıklar, dayanıklılık isteyen kullanıcılar için harikulade bir tercih olabilirler. Tahliller, kullanıcıların hor kullanmaya karşı oldukça sağlam olduğunu söylediğini gösteriyor. Profesyonel müzisyenler tarafından test edilen bu kulaklıklar, oldukça nitelikli bir hengame yasaklayıcısıyla gelmekteler. Dayanıklı ve güçlü kabloları ve jakları takılı olduğu yerden kolaylıkla çıkmıyor ve asla deforme olmuyor. 

Shure’un SE215 modeli çıkarılabilir bir kablo ile geliyor, bu da kullanıcıya kulaklığı özelleştirme ihtimali sağlıyor. Mahsulün Amazon sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Tags: En İyi 8 'Kulak İçi Oyun Kulaklığı' Tavsiyesi Categories: Giyilebilir Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ