Sony’nin Telefonda Film İzlerken Dahi Sinema Salonundaymış Gibi Sezdirecek Yeni Hoparlörü Satışa Çıktı

Sony’nin Telefonda Film İzlerken Dahi Sinema Salonundaymış Gibi Sezdirecek Yeni Hoparlörü Satışa Çıktı

Ekim 15, 2021 0

Sony giyilebilir ses teknolojilerine bir yenisini daha ilave etti. Yaz aylarında piyasaya çıkan SRS-NB10 isimli omuzda taşınabilir kablosuz hoparlörünün daha gelişmiş versiyonu olan SRS-NS7 duyuruldu. Yeni hoparlör tasarım olarak evvelki nesil ile bir hayli eşlik olsa da kullanıcılarına daha profesyonel bir tecrübe sunuyor. İşletme SRS-NS7 hoparlörüyle beraber Dolby Atmos takviyeyi için hoparlörü bitiren WLA-NS7 kablo vericisini de duyurdu.

Sony Electronics Inc. Harcayıcı İş Grubu Başkan Yardımcısı Tyler Ishida, ürünşöhret tanıtım buluşmasında şunları söyledi: “SRS-NS7, Sony’nin eşsiz 360 Uzamsal Ses Şahsileştiricisi sayesinde alıcıların en hoşlandıkları Dolby Atmos filmlerini tecrübeleme şeklini dönüştürüyor. Güçlü sesi, uzun ömürlü bataryayı ve son derece konforlu tasarımıyla bu ürün aralıksız cümbüş için üretildi.”

Boyna Asılabilen Yeni Nesil Hoparlörün Özellikleri ve Maliyeti

Sony Hoparlör

LG Tone

Sövseler Dinlemezsin: Yüksek Hengamede LG Tone Free FN7 Kulaklık Tahlili

Bu yeni model;

Kristal netliğinde yankı ve güçlü ses tazyiki sunan X-Balanslı Hoparlör Birimi ile beraber geliyor. Daha net düşük frekans tepkisi için pasif bir radyatör ve başkalarını rahatsız etmeden dolaysız kullanıcıya eriştiren güçlü hoparlörlere sahip. Hoparlörle beraber tanıtılan WLA-NS7 adaptörü sayesinde Sony’nin BRAVIA XR televizyon modelleriyle eşleştirildiğinde Dolby Atmos’u destekliyor. Aynı anda iki aygıta bağlanabiliyor. Su atlamalarına karşı dayanıklı bir tasarıma sahip. Tek şarj ile 12 saate kadar batarya ömrü bulunuyor. Ayrıca süratli şarjı destekliyor, 10 dakikalık süratli şarj, 60 dakikaya kadar ekstra kullanım süresi sağlıyor.

Sony SRS-NS7 kablosuz hoparlörü 300 dolar ödentiler hariç takribî 2.600 ₺, WLA-NS7 adaptörü ise 60 dolar ödentiler hariç takribî 500 ₺ satış maliyetiyle piyasaya çıktı. Her ikisi de Amerika Birleşik Devletlerinde sony.com’da ön sipariş alternatifiyle satışa sunuldu.
 

Tags: sony, Yeni Boyun Hoparlörünü Duyurdu Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts