Spider-Man: No Way Home’da Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın Ne Kadar Gözükeceği Sızdırıldı

Spider-Man: No Way Home’da Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın Ne Kadar Gözükeceği Sızdırıldı

Kasım 30, 2021 0

Uzun senelerdir tartışılan, yeni Spider-Man ivedisi evvelinde dahi ‘İki evren toplansalar nasıl olurdu acaba?’ diye düşündüğümüz Spider-Man’lerin birleşmesi kuramları, en sonunda Marvel Sinematik Evreni’ndeki çoklu evren sayesinde asıllaşacak. Bu mevzu hakkında hali hazırda hiçbir resmi açıklama ya da görüntü paylaşılmamış olsa da artık pek çok şahıs, bu kurama kesin gözüyle bakıyor.

İşin en merak edilen yanıysa Andrew Garfield ve Tobey Maguire ikilisinin yeni filmin ne kadarında gözükecekleriydi. Bu mevzuda birbirinden değişik iddialar ortaya atılmaya devam ederken bir iddia da Twitter’da film sektörünün içinden haberler paylaşan Daniel Richtman’dan geldi. Richtman, yüklediği yeni videosunda daha önceki nesil Spider-Man’lerin filmde vasati ne kadar gözükeceğini açıkladı.

Yarım saat gözükecekleri iddia edildi:

spider man no way home

Richtman’ın açıklamalarına göre Andrew Garfield ve Tobey Maguire, filmde takribî yarım saatlik ekran zamanına sahip olacaklar. 2 saat 30 dakika uzunluğunda olacak filmde iki şahsiyet de filmin ortalarında gözükecek. Kişilikler, ilk gözüktükleri andan itibaren süper kahramanlık yapmayacaklar. Bunun yerine bir zaman olan biteni kavramaya ve her şeyi düzenlemeye çalışacaklar.

Richtman’a göre bunun ardından iyi ve makûs tüm kişilikler karşılaşacak ve Andrew ve Tobey’nin Spider-Man’leri, elbiselerini giyerek Tom Holland’ın Peter Parker’ına filmdeki 5 makûs şahsiyetle savaşmalarında dayanakçı olacak. Richtman, bu açıklamalarının kaynağı hakkındaysa rastgele bir bilgi vermedi. Dolayısıyla bunların sadece olasılık olduğunu unutmamak gerekiyor.

Yeniden de yeni Spider-Man filminin ilk bir – bir buçukluk saatlik vaziyetini kestirmek pek de güç değil gibi duruyor. Filmin bu zaman aralığında, son filmin jeneriğinden sonra çıkan sahnede Parker’ın kimliğinin sarihe çıktığı andan başlayacak ve kendisi ve dostlarının bu gidişatı düzenlemeye çalışmalarını gösterecek.

Tags: Yeni Spider-Man Filminde Andrew ve Tobey 30 Dakika Gözükecek Categories: Sinema ve Dizi
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ