Squid Game'deki 'Dev Bebeği' Seslendiren Kız, Diziyi İzlemediğini Açıkladı: İşte Sebebi

Squid Game’deki ‘Dev Bebeği’ Seslendiren Kız, Diziyi İzlemediğini Açıkladı: İşte Sebebi

Aralık 1, 2021 0

Netflix, geçtiğimiz aylarda yayınladığı Squid Game adlı Güney Kore dizisi ile şöhretine şan katmış, bu diziyle tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Dizinin yayınlandığı ilk günlerde herkes, Squid Game’i konuşur hale gelmişti. Dizi, daha öncekisi kadar gündemde olmasa da gelen yeni bir açıklama, Squid Game ile alakalı sansasyonel bir reeli ortaya koydu.

Squid Game’de yer alan ilk reyin “Kırmızı Işık, Yeşil Işık“tı. Oyuncular, dev bir bebeğe tutulmadan parkuru bitirmeye çalışıyorlardı. O cani dev bebeği canlandıran bireyse sadece 10 yaşında olan Reagan To adlı bir kız çocuğuydu. Bir televizyon kanalına mülakat veren Reagen To, ailesinin bu gidişattan sonradan haberdar olduğunu, kendisininse Squid Game’i izleyemediğini söyledi. Zira To’nun ebeveynleri, minik çocuğun diziyi izlemesine izin vermemişlerdi.

“14 yaşındaki abime de izlettirmediler”

Squid Game

Ailesinin Squid Game ile nasıl tanıştığını “Her şey, o gizeme dünyanın en dizisi olduğu için babamın annemden Squid Game izlemesini istemesiyle başladı. Bunun benim sesim olduğu hakkında hiçbir fikirleri yoktu ve o sahneye gelindiğinde, ‘Bir saniye, bu Reagan, bu onun sesi’ dediler.” biçiminde açıklayan minik çocuk, menetme sorunuyla alakalı ise şöyle konuştu: Hiçbirini izlemedim. Annem bana azıcık gösterdi ama şiddet kapsayan kısımdan hemen evvel onu durdurdu. Abim dahi 14 yaşında ve ailem izlemesine dahi izin vermiyor

Tam ebeveynlerin hem Squid Game hem de Squid Game gibi şiddet ögeleri kapsayan imaller sebebiyle dikkatli olmaları gerekiyor. Çünkü daha geçtiğimiz günlerde belleklerden kolay kolay silinmeyecek bir hadise yaşandı. Sadece 9 yaşındaki bir çocuğun Squid Game ile alakalı şiddet içerikli çizimleri gündeme oturdu. Bu çizimler gerçeğinde; minik yaştaki çocukların izlediklerinden nasıl etkilediklerini gözler önüne seriyor.

Tags: Diziyi İzlemediğini Açıkladı, Squid Game'in Dev Bebeği Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts