Steam, Company of Heroes 2’yi Fiyatsız Yaptı

Mayıs 29, 2021 0

Vakit zaman düzenlediği kampanyalarla mağazasındaki çeşitli oyunları fiyatsız olarak sunan Steam, bugün yeni bir oyunla daha karşımıza geldi. Little Nightmares’i kısa müddetliğine fiyatsız olarak sunan platform, bu kere strateji severlerin yakından bildiği bir oyun olan Company of Heroes 2’yi fiyatsız yaptı. Platform, yanında bonus olarak bir de Ardennes Assault DLC’sini sundu. Bu ikilinin yer aldığı paketin toplam pahası, 250 TL’ydi.

İkinci Dünya Savaşı devrinde geçen strateji oyunu Company of Heroes 2, bugüne kadar pek çok oyuncu tarafından oynandı ve yorum topladı. Gelen binlerce yorumda neredeyse her oyuncu, oyundan mutlu kaldıklarını gösterdi. Company of Heroes 2, bir strateji oyunu olarak içinde bulunduğunuz atmosferi en yeterli formda yansıtan oyunlar ortasında yer alıyor.

Company of Heroes 2 ve bir DLC’si fiyatsız oldu:

Company of Heroes 2’nin ana oyununda Sovyet ve Alman ordularını yönetebiliyoruz. Hem çok oyunculu hem de tek oyunculu olarak düşmanlarımızla savaştığımız oyunda bir kumandan olarak askerlerimize vazifeler veriyor, yapacaklarını gösteriyoruz. Oyunla birlikte verilen fiyatsız DLC Ardennes Assault, oyuna Ardenler Taarruzu etrafında şekillenen yeni bir öykü ve haliyle yeni bir taraf daha ekliyor.

Olağan bedeli 250 TL olan bu paketi 31 Mayıs saat 20:00’a kadar Steam kütüphanenize büsbütün fiyatsız bir formda ekleyebilirsiniz. Ayrıyeten Company of Heroes 2’nin kendisiyle birlikte tüm DLC’lerine sahip olmak için, sırf 9,53 TL ödeyebileceğinizi hatırlatalım. Paketi fiyatsız olarak alabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilir, oyunun tamamını almak için de bu kontaktan faydalanabilirsiniz.

Company of Heroes 2’ye fiyatsız olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler:

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradaki ilişkiyi kullanarak Company of Heroes 2 listeleme sayfasına gidin.
  • Hesaba Ekle” butonuna tıklayın.
  • Oyunu indirin.

Tags: Company of Heroes 2, İçi̇n, oyun, ücretsiz Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts