Steam’in en değerli profili ortaya çıktı

Mayıs 29, 2021 0

Steam üzere bir dijital oyun platformunda milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Kimi kullanıcılar yaptıkları harcamalar, sahip oldukları oyunlar ve Steam düzeyi ile oburlarının önüne geçebiliyor. Bazen kullanıcılar belli oyunlar için Steam hesabı açabiliyor. CS: GO ve Dota 2 üzere. Yapılan harcamalar, sahip olduğunuz oyunlar, düzeyiniz ve envanteriniz Steam profilinizi daha da pahalı hale getirebilir.

Steam’in en kıymetli profili 200 bin dolardan fazla bir pahaya sahip

Steamladder.com‘daki bilgilere nazaran, en kıymetli Steam profili 279.114 dolar pahasında. Bir Steam profili ne kadar kıymetli görünürse görünsün sahibinin çok fazla harcama yapmadığını gösterir. Zira profil pahası hesapta bulunan oyunların yeni fiyatlarına nazaran hesaplanıyor. Yani hesabın sahibi Humble Bundle üzere platformlardan ucuz bir formda çok fazla oyun almış olabilir.

Ancak St4ck isimli Steam profilinde bulunan oyunların toplam pahası 36.232 dolar düzeyinde. St4ck’in profilinin kıymetli olmasının sebebi ise sahip olduğu rozetleri. Oyunlardan düşürdüğünüz kartların setini tamamladığınızda onları rozetlere çevirebiliyorsunuz. Bu rozetler de profilinizin düzeyini yükseltmeye yarayan “XP” veriyor. Profilde yeni olarak 6500 adet rozet bulunuyor. St4ck şu an 5000. düzeyde ve bir sonraki düzeye yükselebilmek için 200 dolar harcaması gerekiyor. Ayrıyeten profilde 4.736 oyun bulunuyor.

St4ck‘in en çok oynadığı oyunlar sırasıyla:

  • Counter-Strike: Küresel Offensive – 6928 saat
  • APB Reloaded – 3907 saat
  • H1Z1: King of the Kill – 2452 saat
  • The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – 1357 saat
  • Arma 2: Operation Arrowhead – 245 saat

Tags: oyun, Saat, Steam Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts