Takvime Anekdot Almayı Unutmayın: Sarih Öğretim Fakültesi AÖF İmtihan Tarihleri Muhakkak Oldu

Takvime Anekdot Almayı Unutmayın: Sarih Öğretim Fakültesi AÖF İmtihan Tarihleri Muhakkak Oldu

Aralık 2, 2021 0

Online derslerin başlamış olduğu Anadolu Üniversitesi Sarih Öğretim Fakültesi’nde AÖF 2021-2022 seneyi ilk kayıt ve kayıt yenileme harekâtları 17 Ekim’de bitirilmişti. 

Derslere başlayan talebelerin büyük bir kısmının usunda ise bir müddettir aynı sualler vardı: AÖF imtihanları ne zaman? İmtihanlar online mı yoksa surata mı olacak? Bu suallerin yanıtları bugün nihayet geldi. AÖF, sonbahar yarıyılı imtihan tarihlerini ve imtihanların nasıl yapılacağını açıklandı. İşte ayrıntılar. 

Sonbahar yarıyılı imtihanları ne zaman? İmtihanlar online mı olacak?

AÖF sınav tarihleri

Yapılan açıklamaya göre 2021-2022 öğretim seneyi sonbahar yarıyılı başlama ve bitiş tarihleri 27 Eylül 2021-7 Ocak 2022 olarak tanımlanan Sarih Öğretim, İktisat ve Şirket Fakülteleri’nden kayıt yaptıran ya da kayıt yenilemesini bitiren talebelerin; sonbahar yarıyılı ara imtihanlarının 27-28 Kasım 2021 tarihinde, sonbahar yarıyılı yarıyıl sonu imtihanlarının ise 8-9 Ocak 2022 tarihinde yapılacağı bilgisi paylaşıldı. 

2021 seneyi sarih öğretim fakültesi yaz mektebi imtihanları, surat surata bir biçimde yapılmıştı. Gelen bilgilere göre 2021-2022 eğitim seneyi AÖF sonbahar yarıyılı imtihanlarının da aynı biçimde, surat surata olarak yapılması beklenmekte. Buna ek olarak AÖF talebeleri, sonbahar yarıyılı ara imtihanlarına AÖF imtihan merkezinde girecek. 

Final imtihanlarına giren talebeler, imtihan neticelerini ise aof.anadolu.edu.tr adresi üzerinden giriş bilgilerini girdikten sonra göreöğrenecek. 

Tags: Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Sınav Tarihleri Belli Oldu Categories: Eğitim
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ