Tim Cook, iPhone Hakkında Bilgi Sızdıran Çalışanlarına Mektupla Trip Attı

Tim Cook, iPhone Hakkında Bilgi Sızdıran Çalışanlarına Mektupla Trip Attı

Eylül 26, 2021 0

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz hafta yeni iPhone, iPad ve Apple Watch ürünlerini tanıtmıştı. Daha kullanıcıların eline geçmeden büyük alkış toplayan makinelerin yanında firma, geçtiğimiz günlerde iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 ve tvOS15’i de yayınlamıştı.

Yeni ürün ve hizmetlerinin tanıtımıyla her sene büyük ses getiren Apple’ın bu coşkuyu sürdürebilmesi için elbette insanların ne ile karşılaşacaklarından haberdar olmamaları gerekiyor. Fakat öbür bir hayli firma gibi Apple da yeni ürünlerin, hizmetlerin, ehemmiyetli tarihlerin ve daha bir hayli şeyin medyaya sızdırılmasından muzdarip. Bu gidişat, Apple’ın CEO’su Tim Cook’u da çalışanlara toplu mail yollayacak kadar rahatsız etmiş gibi görünüyor.

“Özel bilgileri sızdıranlar Apple’dan değil”

Tim Cook

Cook, yolladığı mail’e, tüm çalışanlara teşekkürlerini ileterek başladı. Cuma günü dünya genelindeki çalışanların katılımıyla reelleştirilen bu buluşmada Cook, şimdiye kadar elde edilen galibiyetlere değindi. Buradan sonra ise Cook, mevzubahisi buluşmada, çalışanların da aşırıca davacı olduğu bir meseleye değindi.

Buluşma mevzularının medyaya aktarılmasından davacı olan çalışanlarla aynı hisleri paylaştığını belirten Cook, şu lafları söyledi:

“Bilgi aktaran bireyleri bulmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımız mevzusunda kuşkunuzun olmamasını isterim. Bildiğiniz üzere bizler, özel bilgilerin sarihe vurulmasını güzel görmeyiz. Bilgi aktaran bireylerin az rakamda olduklarını öğreniyoruz. Bunun yanında, özel bilgileri sızdıran bireylerin buraya ait olmadıklarını da biliyoruz.”

Buradan sonra ise Cook, çalışanlara tekerrürden teşekkürlerini ileterek güven verici bir kapanışla mail’ini sonlandırdı. Bu gibi medyaya bilgi sızdırma gidişatlarından bir hayli üretici davacı.

iPhone 13 alınır mı?

Tags: Bilgi Sızdıran Çalışanlarına Mektupla Trip Attı, Tim Cook Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ