Türkiye’de Geliştirilen, ‘Dünyanın En Süratli Blokzincir Köprüsü’ Olmayı Kasteden OmLink, Bugün Faaliyete Geçti

Türkiye’de Geliştirilen, ‘Dünyanın En Süratli Blokzincir Köprüsü’ Olmayı Kasteden OmLink, Bugün Faaliyete Geçti

Aralık 2, 2021 0

Kripto para dünyası her geçen gün azıcık daha genişliyor ve yaşanan büyümeler, Türkiye’nin bu sektörün gerisinde kalmak istemediğini gözler önüne seriyor. Türkiye’nin Silikon Vadisi olarak öğrenilen Bilişim Vadisi’nde çalışmalarını sürdüren bir grup teşebbüsçü ise Blockchain teknolojisine tertemiz bir soluk kazandıracak gibi görünüyor.

Bülent Kavaklı, Osman Kuzucu ve Mehmet Sarı’nın liderliğinde kurulan ve eskiki yarıyıllarda Omlira adlı Ethereum tabanlı kripto para ünitesini kullanıma sunan takım, şimdi de omLink adlı hizmetini piyasaya sürmenin iftiharını yaşıyor. Değişik blokzincir hizmetlerinin bir arada çalışmasını sağlayan sistem, ehemmiyetli bir köprü misyonu görüyor. Geliştirici takım, OmLink’i dünyanın en süratli blokzincir köprüsü haline getirmeyi hedefliyor.

Bugüne dek verilen laflar yakalandı

OmLink

Bir kripto paraya, daha doğrusu bir kripto para projesine güvenmek oldukça güçtür. Yatırımcılar bu surattan, proje takımlarının verdikleri lafları yakalayıp yakalamadıklarına bakarlar. Omlira takımının bugüne kadar yaptığı işlere baktığımızda ise verilen lafların yakalandığını görüyoruz. Zati bu vaziyet, dünyanın en süratli blokzincir köprüsü için çalışan takımın kripto para ünitesinin maliyetine de yansımış vaziyette. Piyasaya sürüldüğü ağustos ayında 10 kuruş seviyelerinden harekât gören Omlira, şimdilerdeyse 50 kuruş ortamından satın alınabiliyor.

Omlira, sadece bir kripto para ünitesinden ibaret değil. An haysiyetiyle kullanıma sunulmuş olan OmLink’e ek olarak daha değişik çözümler de sunan firma, OmChain olarak adlandırdığı bir blokzincir hizmetine de sahip. E-ticaret, kripto varlık yönetimi ve piyasa ile alakalı bilgilere erişilmesini sağlayan bir platforma da sahip olan takım, sektördeki yerini kuvvetlendirmekte kararlı gibi görünüyor.

Şayet siz de Omlira dünyası ile tanışmak, takımın hizmetlerini araştırmak ve bu ekosisteme dahil olmak isterseniz, burada bulunan iletişimi kullanabilirsiniz.

Tags: Faaliyete Geçti, Türkiye'nin Blokzincir Köprüsü OmLink Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ