Vaat Vermem, Uygun Maliyete İnternet İsterim Diyenlere: Millenicom

Vaat Vermem, Uygun Maliyete İnternet İsterim Diyenlere: Millenicom

Aralık 3, 2021 0

Türkiye’de nitelikli bir geniş bant internet sahibi olmak gerçekten güç. Özellikle de son yarıyıllarda maliyetler iyice yükselmiş gidişatta. Şayet siz de bu vaziyetten şikayetçiyseniz, ilaç gibi gelecek bir internet servis sağlayıcısından bahsedeceğiz. Bu işletme, son yarıyıllarda ismini iyiden iyiye duyurmaya başlayan Millenicom.

Millenicom, takribî 25 yıldır sektörde hizmet veren ve geçtiğimiz senelerde de Socar Türkiye çatısı altına giren bir internet servis sağlayıcısı. Alışılmışın aksine vaat almaya karşı çıkan işletme, bu sayede harcayıcılara özgür bir tecrübe sağlıyor. Başka Bir Deyişle dilerseniz, üyeliğinizi başlattıktan birkaç ay sonra iptal müracaatı yapabiliyorsunuz. İşletme sabit maliyetli olsun başım sızımasın diyen alıcılar için vaatli koliler de sunuyor.

Lüzumlar yönünde kutu seçimi yapmak muhtemel

Millenicom

Millenicom’un sunduğu avantajların başında, değişik kutu alternatifleri geliyor. Uygun maliyetle internet sahibi olmak isteyen harcayıcılar, 16 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar değişik süratlerde kutular sunuyor. Üstelik çok kısa bir vakit sonra, 200 Mbps’lik koliler de kullanıma sunulacak. Tüm bu kolilere istenirse vaatli, istenirse de vaatsiz olarak sahip olunabiliyor.

Kutular demişken, maliyetlere de değinmeden geçmeyelim. Şayet Millenicom alıcısı olmaya karar verirseniz, vaatli kutular için 79,90 TL’den başlayan maliyetlerle ödeme yapmanız gerekiyor. Vaatsiz kutular ise 89,90 TL’den 104,90 TL’ye kadar değişik süratlerde seçim edilebiliyor. Bu maliyetlerin piyasadaki en popüler işletmelere mukayeseyle oldukça düşük olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz. Üstelik Millenicom, yerel altyapınızın yanı gizeme SuperOnline altyapısını da kullanabiliyor. Böylece bulunduğunuz yerdeki en iyi altyapıyı seçim edebilmenize olanak sağlanmış oluyor. Firmanın Türkiye’nin her yerinde hizmet verdiğini belirtmeden geçmeyelim.

Millenicom destek

Uygun maliyetli geniş bant internet azalığı, gözünüzü korkutmuş olabilir. Özellikle de alıcı hizmetleriyle alakalı bir fobiye kapılmış olabilirsiniz. Ancak böyle bir kaygıya gerek yok. Çünkü Millenicom, 7/24 çalışan bir alıcı hizmetlerine sahip. Konuşmak istemeyen alıcılar, Millenicom WhatsApp Destek Hattı ile yazışarak da meselelerine çözüm arayabilirler. Bu arada, firmanın Şikayetvar adlı internet sitesinin “Gold” mükâfatına layık görüldüğünü de belirtelim. 

İçeriğimizi noktalamadan evvel, Millenicom’un iki avantajından daha bahsedelim. Bunlardan bir tanesi, 24 ay taksitle satın alınabilen mesh aygıtı. Bu makine sayesinde çok katlı bir evinizin her yerine internet eriştirebileceğiniz gibi tek katlı bir evin tüm odalarında aynı sürat ve niteliği alabilirsiniz. Öte yandan, başlatılan “Dostunu Getir” müsabakası ile de Millenicom’dan 10 senelik fiyatsız internet azalığı kazanabilirsiniz.

Millenicom’un uygun maliyetli fiber internet kolilerine göz atmak için buradaki irtibatı kullanabilirsiniz.

Tags: Taahhütsüz, Uygun Fiyata İnternet Diyenlere: Millenicom Categories: İnternet
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ