WhatsApp yeni özelliklerini kullanıma sundu!

Mayıs 25, 2021 0

Facebook’un çatısı altında yer alan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde yeni kapalılık siyasetini yürürlüğe koymuştu. Rekabet Kurumu’nun teşebbüsleri sayesinde Türkiye’de uygulanmayacak olan bu zımnilik siyaseti çok konuşulmuştu. WhatsApp üzerindeki dikkati dağıtmak için yeni özelliklerini peşi sıra sunmaya başlamıştı. Bugün ise WhatsApp’ın uzun vakittir beklenen özelliği kullanıma sunuldu.

WhatsApp sesli bildiriler için uzun vakittir beklenen özellik geldi

Hem iOS hem de Android telefonlar için kullanıma sunulan yeni özellik sayesinde iletileşme tecrübesi üst düzeylere çıkarılıyor. Güncelleme ile sesli iletileriniz oynatılırken 1x/1.5x/2x düğmelerini kullanarak bu iletileri farklı süratlerde dinleyebilirsiniz. Bu sayede uzun süren sesli kayıtları daha kısa müddette süratli bir formda dinleyebileceksiniz.

Ayrıyeten güncelleme ile sohbetler listenizdeki kümelerde biri sizden bahsettiğinde yahut iletinizi yanıtladığında bir “@” simgesi göreceksiniz.

WhatsApp’ın bu yeniliklerini kullanabilmek için App Store yahut Play Store‘dan uygulamayı güncellemeniz kâfi olacak. Uzun vakittir yenilik sunan WhatsApp’ın bir sonraki merakla bekleniyor. Tanınan iletileşme platformunun yaz aylarında iletileşmeye renk katmak için farklı atakları olabilir.

Telegram’da yer alan tema özelliğinin bu yıl içerisinde WhatsApp’a da geleceği söyleniyor. Tema özelliği sayesinde sohbet ekranlarınızı renklendirebileceksiniz. Lakin bu özelliğin tam olarak ne vakit geleceği bilinmiyor.

Tags: İçi̇n, whatsapp, yeni Categories: Mobil
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts