Xbox Live Gold Haziran 2021 fiyatsız oyunları belirli oldu

Mayıs 27, 2021 0


Microsoft her ay tertipli olarak Xbox Live Gold abonelik sistemi için yeni fiyatsız oyunlarını duyuruyor. Önümüzdeki ay yani Haziran ayı itibariyle kullanıcılara parasız olarak sunulacak oyunlar muhakkak oldu.

Haziran ayı oyunları ortasında The King’s Bird, Shadows: Awakening, NeoGeo Battle Coliseum ve Injustice: Gods Among Us üzere oyunlar yer alıyor.

Xbox Live Gold Haziran fiyatsız oyunları

Aylık abonelik formunda kullanıcılara hizmet veren Xbox Live Gold sistemi, her ay nizamlı olarak oyunculara fiyatsız oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılar fiyatsız oyunlar dışında Microsoft Store üzerinden de birçok indirim ve avantaj elde ediliyor.

Abonelik hizmetinin sunduğu aylık fiyatsız oyunlar ise Microsoft tarafından açıklandı. Fiyatsız oyunlar ortasında Xbox One, Xbox Series X ve S konsollarında oynanabilecek The King’s Bird yer alıyor. Bu oyun 1 Haziran’dan 30 Haziran‘a kadar indirilebilir durumda olacak. Oyunların duyurulduğu fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeniden Xbox One, Xbox Series X ve S konsollarında geçerli olmak üzere Shadows: Awakening oyunu da 16 Haziran‘dan 15 Temmuz‘a kadar fiyatsız kalacak.

Xbox 360 konsollarında ise NeoGeo Battle Coliseum oyunu 1-15 Haziran tarihleri ​​arasında indirilebilir olacak. Ayrıyeten geriye dönük uyumluluk ile oynanabilecek. Son olarak yeniden Xbox 360 konsollarında geçerli olmak üzere dövüş oyunu Injustice: Gods Among Us‘da 16 Haziran – 30 Haziran tarihleri ​​arasında mevcut olacak.

Tags: Hazi̇ran, oyun, xbox Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts