Yeni AirPods Pro ‘Fitness Takibi’ Özelliği ile Gelebilir

Mayıs 28, 2021 0

Apple, tam kablosuz kulaklık pazarının başkanı olmasına karşın AirPods modelini Mart 2019, AirPods Pro modelini ise Ekim 2019’dan bu yana güncellemedi. Apple eserleriyle ilgili dengeli haberleriyle bilinen Bloomberg’den Mark Gurman‘a nazaran Apple, önümüzdeki bir yıl içinde her iki kulaklık modelinin de yeni versiyonlarını duyuracak.

Gurman’ın açıklamalarına nazaran yeni AirPods, mevcut AirPods Pro modeline emsal bir tasarım güncellemesi alacak ve daha kısa bir sap kısmına sahip olacak. Habere nazaran Apple, yeni jenerasyon AirPods’u bu yılın içinde duyuracak ki bu duyurunun iPhone 13 lansmanında gerçekleşmesi son derece muhtemel.

Apple’ın üst düzey tam kablosuz kulaklıkları olan AirPods Pro’nun yeni versiyonu ise 2022 yılında duyurulacak. Gurman, yeni kuşak AirPods Pro’nun dizaynında rastgele bir değişiklik olup olmayacağını belirtmese de Apple’ın yeni ANC dayanaklı tam kablosuz kulak içi kulaklıklarının birer hareket sensörü ile geleceğini ve fitness takibi özelliğine sahip olacağını söyledi.

Aslına bakacak olursak şu ana kadar ortaya çıkan söylentiler, yeni jenerasyon AirPods Pro’nun bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini öne sürüyordu. Dolayısı ile Gurman’ın açıklamalarının söylentilerle çelişkili olduğunu söz edebiliriz. Bununla birlikte Gurman, Apple’ın AirPods ve AirPods Max için daha fazla renk seçeneği sunabileceğini de lisana getirdi.

Tags: Ai̇rpods, Apple, İçi̇, Kulak, yeni Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts