Yeni Filmlere Hazır Olun: Spider-Man’in İmalcisinden Serinin Geleceği ve Sony-Marvel Ortaklığı Hakkında Heyecanlandıran Açıklama

Yeni Filmlere Hazır Olun: Spider-Man’in İmalcisinden Serinin Geleceği ve Sony-Marvel Ortaklığı Hakkında Heyecanlandıran Açıklama

Aralık 1, 2021 0

Tom Holland, yakın zamanda Spider-Man rolünü geride vazgeçeceğinin sinyalini veren açıklamalarda bulunmuştu. Spider-Man’den bunaldığını ifade eden 25 yaşındaki İngiliz oyuncu, bu açıklamaları sebebiyle Sony idareyicilerinin tepkisiyle karşılaşmıştı. Yeni bir açıklama ise bu olasılığı ortadan kaldırdı.

İmalci Amy Pascal, Tom Holland’ın çevreye ağ atarak oradan oraya zıplamayı vazgeçeceği tarihin yakın olmadığına işaret etti. Aynı zamanda Sony Pictures’ın daha önceki idareyicisi olan Pascal, Holland’ın başrolü alacağı 3 filmin daha yolda olduğunu bildirdi.

Marvel – Sony ortaklığı devam edecek

tom holland amy pascal

Tom Holland’ın yukarıyada bahsettiğimiz açıklamasının yanı gizeme Disney ve Sony’nin ortaklığının ‘No Way Home’ filmiyle sona ermesi, Tom Holland’ın Spider-Man rolüne veda edeceğini düşündürmüştü. Çünkü ortaklığın sona ermesiyle Tom Holland’ın Disney’in Marvel sinematik âleminde bulunma olasılığı ortadan kalktı.

Ancak bu mevzuda yapılan yeni bir açıklama, yeni bir Spider-Man trilojisinde yeniden Holland’ı göreceğimizi duyurmuş oldu. Fandango’ya konuşan imalci Amy Pascal, “Bu Marvel ile sürükleyeceğimiz son Spider-Man filmi değil. Sıradaki Spider-Man filminin imaline Tom Holland ve Marvel ile başlamaya hazırlanıyoruz. Tasarıda 3 film var. Başka Bir Deyişle evet, Marvel ve Sony ortaklığı devam ettirecek.”

Yeni filmlerin neye benzeyeceği de, Tom Holland’ın bu mevzudaki yeni fikirleri de henüz öğrenilmiyor. Natürel ünlü oyuncunun fikirleri değişmemiş de olabilir. Bunu kendisinden gelecek sıradaki açıklamada bilebiliriz.

Tags: Spider-Man'in Yapımcısından Heyecanlandıran Açıklama Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ