Yeni Hunt: Showdown Güncellemesinin Fragmanı Yayınlandı

Mayıs 25, 2021 0


Crytek’in geliştirip dağıtımını yaptığı ‘hayatta kalma FPS’ oyunu Hunt: Showdown’a gelecek birçok yenilik, yakın vakitte oyunculara tanıtıldı. ‘Dark Sight’ ismi verilen güncelleme; göz alıcı haritalar, yeni avcılar ve silahlarla oyunu zenginleştirecek.

2018 yılında piyasaya sürülen Hunt: Showdown, bilhassa son birkaç aydır getirdiği güncellemelerle oyuncuları daha da kendine bağladı. Daima harita üzere yeni içerikler edinen oyun, yeni güncellemesinin fragmanıyla çıtayı yeterlice yükseltti.

Hunt: Showdown ‘Dark Sight’ güncellemesinin fragmanı:

Hunt: Showdown’un YouTube kanalı, oyuna getirilecek yeni bir güncellemenin fragmanını bugün yayınladı. ‘Dark Sight’ ismindeki güncelleme ile oyuna yeni bir harita eklenecek. Ayrıyeten yeni avcılar da güncellemeyle oyuna dahil olacak. Bu avcılar Amerikan Yerlisi olup, yay ve gibisi birçok yeni silah kullanabilecek. Crytek’in blog gönderisine nazaran şimdi bilmediğimiz birçok ufak mevcut. Fakat şimdi yeni bir ‘boss’ muştusu veren rastgele bir ispat yok.

Crytek, çıkış tarihi şimdi belirli olmayan Dark Sight güncellemesiyle ilgili paylaştığı blog gönderisinde şu sözleri kullandı: “Avcılar, Hunt’a gelecek bir sürü büyük yenilik var. Gelecek yeniliklere dair ipuçları içeren yeni Dark Sight fragmanını izleyin! 3. yıl dönümümüz için düzenlediğimiz son etkinliğimizden sonra sizlerden inanılmaz bir geri dönüş aldık. Bu yüzden bir tane daha düzenlemeye karar verdik! İlerleyen haftalarda çokça özel mükafata sahip sıradaki temalı etkinliğimize dair daha fazla ayrıntısı sizlere sunacağız.”

“Bu aktiflik, çevrimiçi oynayışın kalitesini artıracak bir güncelleme serisinin bir kesimi olacak. Sıradaki güncellemeler ise performans ve stabilite açısından geliştirmeler ve yeni bir harita getirecek. Devam eden dayanağınız için teşekkür ederiz, sizin için sakladığımız şeyi göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Tags: güncelleme, yeni Categories: Oyunlar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts