Yeni jenerasyon Infiniti QX60 teaser görselleri adeta büyülüyor!

Mayıs 31, 2021 0

Infiniti, yeni kuşak QX60’ın meraklandırma kampanyasına ilişkin görseller yayınlandı! Yeni tasarım adeta büyülüyor!

Bilindiği üzere teaser kampanyasına uzun mühlet evvel başlamış olan Infiniti, sonunda yeni kuşak QX60’ın teaser görsellerini yayınladı. Bilmeyenler için belirtelim; teaser sözünün tarifi ”meraklandırma kampanyası” olarak düşünebiliriz. Lansman öncesi kampanya olarak da bilinen teaser kampanyası, bir eser lansmanı ya da öteki bir değerli olay için, gelişmiş bir kampanya öngören bir dizi küçük, şifreli, merak uyandıran reklamlardan oluşan bir reklam kampanyasıdır.

23 Haziran’da resmi olarak tanıtılacak olan yeni jenerasyon modelin teaser görsellerine bakılırsa, QX60’ın kabininin önemli manada değişeceği aşikar. Yeni teknolojiler ile birlikte gelecek QX60 değişimler sayesinde aktüel modelden çok daha çağdaş görünecek.

Fotoğraf görsellerinde yer almasa da, görüntü görselinde QX60’ın bilgi cümbüş sistemi, gizem uyandırmak ismine yarı gölgeli olarak yer almış. Ayrıyeten havalandırma kanalları ön konsolun bir ucundan, öteki ucuna kadar uzandığı görülüyor. Öbür yandan moto1’in haberinde yer verdiği savına nazaran QX60’ın bilgi cümbüş sistemi, elmas haller ile süslenmiş deri döşemenin çabucak üstüne oturtulacağı belirtilmiş.

Yeni jenerasyon QX60’ın ön tarafında yer alan devasa ızgarası ve ince far ekipleri sayesinde aracın ön yüzü epeyce şık bir görünüme sahip olmuş. Ayrıyeten savlara nazaran araç 3.5 litrelik V6 motoru kullanmaya devam edecek.

Infiniti’nin yeni ProPilot isimli asistanını kullanacak olan yeni SUV QX60, yılın dördüncü çeyreğinde Kuzey Amerika’da satışa çıkacağı öngörüyor.

Bilindiği üzere teaser kampanyasına uzun müddet evvel başlamış olan Infiniti, sonunda yeni jenerasyon QX60’ın teaser görsellerini yayınladı.

23 Haziran’da resmi olarak tanıtılacak olan yeni jenerasyon modelin teaser görsellerine bakılırsa, QX60’ın kabininin önemli manada değişeceği aşikar.

Yeni teknolojiler ile birlikte gelecek QX60 değişimler sayesinde yeni modelden çok daha çağdaş görünecek.

Tags: Görseller, kampanya, Teaser, yeni, yeni nesil Categories: Haberler
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts